Ajuntament de Castellar del Vallès

Saltar al contingut
 

Agenda esportiva

Criteris de cerca:
A partir de: 15/12/2018
Resultat: 22 actes
    Dissabte 15 de desembre
      Castellar del Vallès
    • Club Bàsquet Castellar (partits a casa) - Pavelló de Puigverd - Castellar del Vallès
      09:00 CB Castellar (mini masculí) – Lestonnac
      10:30 CB Castellar (infantil masculí) – CN Terrassa
      12:15 CB Castellar (júnior masculí) – Bàsquet Berga
      16:30 CB Castellar (preinfantil masculí) – Sfèric terrassa
      18:00 CB Castellar (júnior femení) – European International School
    • altres municipis
    • Club Bàsquet Castellar (partits a fora) - altres municipis
      09:00 CN Terrassa - CB Castellar (premini masculí)
      09:30 Escolapis Sarrià - CB Castellar (cadet masculí)
      17:30 Bàsquet Cardona - CB Castellar (sots 25 masculí)
      18:00 CB Alisos - CB Castellar (sènior femení)
    • Castellar del Vallès
    • Unió Esportiva Castellar (partits a casa) - Camp de Futbol Joan Cortiella - Can Serrador - Castellar del Vallès
      09:00 UE Castellar (aleví B) – Cerdanyola Vallès FC
      09:00 UE Castellar (aleví D ) – EF Barberà Andalusia
      10:30 UE Castellar (prebenjamí A) – EF Sabadell
      10:30 UE Castellar (benjamí E) – OAR Gràcia Sabadell
      11:30 UE Castellar (escola - debutants) – Sant Juan At. Montcada
      11:30 UE Castellar (prebenjamí B) – Sabadell Nord CF
      12:30 UE Castellar (infantil B femení) – Sants UE
      12:30 UE Castellar (aleví H) – Mollet UECF
      14:00 UE Castellar (infantil D) – Juventud 25 setembre
      16:00 UE Castellar (cadet A) – Juan XXIII CS
      18:30 UE Castellar (juvenil A ) – Sabadellenca UE
    • altres municipis
    • Unió Esportiva Castellar (partits a fora) - altres municipis
      10:00 Base Montcada CF - UE Castellar (benjamí A)
      11:30 Sant Quirze Vallès FC - UE Castellar (aleví G)
      11:40 Sabadell FC – UE Castellar (aleví C)
      13:15 Sabadell Nord CF - UE Castellar (aleví A)
    • Castellar del Vallès
    • Club Futbol Sala Castellar (partits a casa) - Pavelló Joaquim Blume - Castellar del Vallès
      09:00 FS Castellar (juvenil B) – Badalonès AE
      10:15 FS Castellar (aleví A) – Vic CFS
      11:30 FS Castellar (prebenjamí A) – Sant Cugat FS
      12:45 FS Castellar (benjamí A) – Escola Pia Sabadell CE
      18:00 FS Castellar (sènior A) – CFS Eixample
      20:00 FS Castellar (cadet B) – Prat Llobregat A. J.
    • altres municipis
    • Club Futbol Sala Castellar (partits a fora) - altres municipis
      14:25 CFS Montcada - UE Castellar (prebenjamí B)
      16:50 SS Santa Perpètua- UE Castellar (benjamí B)
      17:20 Rubí CEFS - UE Castellar (juvenil A)
      21:00 CFS Cerdanyola 2006 - FS Castellar (sènior B)
    • Castellar del Vallès
    • Hoquei Club Castellar (partits a casa) - Pavelló Dani Pedrosa - Castellar del Vallès
      19:30 HC Castellar (sènior 1 cat) – CP Voltregà
    • altres municipis
    • Hoquei Club Castellar (partits a fora) - altres municipis
      11:30 Capellades HC - HC Castellar (infantil)
      18:15 CE Arenys de Munt - HC Castellar (prebenjamí A)
    • Castellar del Vallès
    • Associació Amics Tennis Taula Castellar (partides a casa) - Sala Blava de l'Espai Tolrà - Castellar del Vallès
      17:00 ATT Castellar (sènior preferent) – Badalona
      17:00 ATT Castellar (sènior 3a) – Mollet 2002 TT
    • Castellar del Vallès
    • FS Castellar - voleibol (partits a casa) - Pavelló de Puigverd - Castellar del Vallès
      09:00 FS Castellar (infantil A femení voleibol) – CE Escola Sant Gervasi
      20:30 FS Castellar (sènior B femení voleibol) – CV Llinars
    • altres municipis
    • FS Castellar - voleibol (partits a fora) - altres municipis
      17:45 Vòlei Rubí - FS Castellar (cadet B femení voleibol)
    Diumenge 16 de desembre
      Castellar del Vallès
    • Club Bàsquet Castellar (partits a casa) - Pavelló de Puigverd - Castellar del Vallès
      17:00 CB Castellar (sènior B masculí) – UB Sant Adrià
      19:00 CB Castellar (sènior A masculí) – Badalonès
    • Castellar del Vallès
    • Club Bitlles Castellar (partides a casa) - Pistes d'Atletisme - Castellar del Vallès
      10:30 Club Bitlles Castellar – Can Folguera, lliga catalana.
    • altres municipis
    • Club Bitlles Colobrers (partides a fora) - altres municipis
      10:30 COP – Club Bitlles Colobrers, lliga catalana.
      10:30 Termites Llefià – Club bitlles Colobrers, lliga de Barcelona.
      10:30 La Perestrioka – Club bitlles Colobrers, lliga de Barcelona.
    • Castellar del Vallès
    • Unió Esportiva Castellar (partits a casa) - Camp de Futbol Joan Cortiella - Can Serrador - Castellar del Vallès
      08:15 UE Castellar (veterans) – Palau de Plegamans
      10:30 UE Castellar (benjamí B) – Sabadellenca UE
      10:30 UE Castellar (aleví F) – EF Can Boada
      11:30 UE Castellar (infantil A femení) – EF Planadeu
      13:00 UE Castellar (infantil B) – PB Castellbisbal
      15:00 UE Castellar (juvenil B) – Cercle Sabadellès 1856
      17:00 UE Castellar (cadet C) – Rubí UE
      19:00 UE Castellar (juvenil femení ) – Seagull BDN CE
    • altres municipis
    • Unió Esportiva Castellar (partits a fora) - altres municipis
      09:00 Sant Cugat FC – UE Castellar (benjamí D)
      10:00 Base Montcada CF – UE Castellar (aleví E)
      10:15 Roureda VDF – UE Castellar (cadet B)
      10:30 Can Rull R. T. CFU – UE Castellar (benjamí C)
      13:45 Mercantil CE – UE Castellar (infantil C)
      14:00 Can Rull R. T. CFU – UE Castellar (infantil A)
      17:00 Roda de Ter CE – UE Castellar (amateur 2ª catalana)
    • altres municipis
    • Club Futbol Sala Castellar (partits a fora) - altres municipis
      12:45 CFS Santa Coloma - FS Castellar (infantil A)
      17:30 Futsal Mataró CE - FS Castellar (aleví B)
      18:00 Ripollet FS - FS Castellar (cadet A)
    • altres municipis
    • Hoquei Club Castellar (partits a fora) - altres municipis
      09:30 UE Horta - HC Castellar (juvenil B)
      12:30 CP Malgrat - HC Castellar (sènior 2 cat)
      18:00 Igualada HC - HC Castellar (benjamí)
      18:00 CH Vila-sana - HC Castellar (femení)
      18:30 CP Sant Ramon - HC Castellar (juvenil A)
    • Castellar del Vallès
    • Club Patinatge Artístic Castellar - Pavelló Joaquim Blume - Castellar del Vallès
      09:00 Festival de patinatge (al matí entrenaments oficials i a la tarda festival), fins les 21 h.
    • altres municipis
    • Associació Amics Tennis Taula Castellar (partides a fora) - altres municipis
      11:00 Lluïsos Gràcia - ATT Castellar (sènior 2a B)

Cercador



A partir de

Peu de pàgina

Ajuntament de Castellar del Vallès · Passeig Tolrà, 1 | 08211 Castellar del Vallès | Tel. 93 714 40 40